Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 1.9 TDI-131 KS FULL OPREMA DOBRA SOSTOJBA

Се продава од: saso 22 јун. 08:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
PRODAVAM VW GOLF 1.9 TDI-131KS.FULL OPREMA,KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA,REDOVNO SERVISIRANA,REGISTRIRANA DO 07/2019
TEL 078 300759
Нема посетени огласи
Кон почеток