Македонски | Shqip | English |

Nov vseliv stan vo Gj Petrov 44m2 na prizemje

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС Вчера 18:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: G.Petrov
Површина: 44 m2
Локација: Скопје, Скопjе
se prodava nov vseliv stan vo Gj.Petrov 44m2 na visoko prizemje so imoten list .cena 850 evra m2.kon.tel.Lile 078/427-527
Нема посетени огласи
Кон почеток