Македонски | Shqip | English |

Biro Krevet Dushek

Се продава од: Monika Вчера 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Штип
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
1.Krevet od iverka so vgradena natkasna od stranata. Koristen edna godina .Dimenzii 200 x 95 x 34 .
Cena 5000 denari

2.Dushek( Nautilus )proizvoden od Simpo so dzepno jadro (dzepno pruziranje) ,dimenzii 190 x 90 x 26 .Koreisten edna godina .Cena 6000 denari

3.Masivno biro od iverka so vgradena stranichna biblioteka . Dimenzii 160 x 70 x 74 .Koristeno edna godina .Cena 6000 denari
Нема посетени огласи
Кон почеток