Македонски | Shqip | English |

Daf 430 vo Odlicna sostojba

Се продава од: Ace 18 јан. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: Drug model
Daf430 voziloto. E. N bg tabli ima pominato 890000 novi predni gumi zadno 60 posto odlicna masina ne trosi ulje za poveke info javete se moze i na viber 078603590
Нема посетени огласи
Кон почеток