Македонски | Shqip | English |

Scania R420 & 3 Scanii R380

Се продава од: Kamioni 24 јун. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R420
Eksta cena 15 000 EUR za 4 vlekaci .

1 x R420

3 x R380

Kamionite se site so kiper instalacija , retarderi , Vo odlicna sostojba , ne se registrirani .

Kamionite se 2003 i 2004 godina EURO 3ki .
1 Scania R420 & 3 Scanii R380 - 4rite za 15 000eur

Tel. 075 435 185
Нема посетени огласи
Кон почеток