Македонски | Shqip | English |

Volvo FH12 460 EUR3

Се продава од: Nikola Simonov Вчера 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Prodavam Volvo FH12 460 EUR3 2004 god., registrirano do 06/2018 i vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток