Македонски | Shqip | English |

Deepcool DE580 Napojuvanje

Се продава од: Bozidar 09 јан. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД

Локација: Струга
Crno napojuvanje od DeepCool 580w dva meseci e koristeno go pradavam zs kupiv novo od 750w za nadogradba na kompjuter.
Нема посетени огласи
Кон почеток