Македонски | Shqip | English |

Gtx 760

Се продава од: Fatlind Dalipi 03 фев. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Струга
Gigabyte GTX 760 GDDR5-2GB 2xDVI/HDMI/DP OC WINDFORCE 3X Graphics Cards GV-N760OC-2GD REV2.0
Нема посетени огласи
Кон почеток