Македонски | Shqip | English |

Ofset masina za pecatenje SOLNA

Се продава од: Riste 18 фев. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 000 ЕУР

Локација: Струга
Производи : Индустриски машини и алати
Офсет машина за печатење SOLNA
ФОРМАТ: 64X42 CM ,
eдна бојa,
во одлична состојба.
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток