Македонски | Shqip | English |

Masina za lupenje kompir

Се продава од: Oprema za Restorant 01 фев. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

590 ЕУР

Локација: Струга
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Se prodava masina za lupenje kompir 10-20kg nova neupotrebuvana
Za poveke info:072753772
Нема посетени огласи
Кон почеток