Македонски | Shqip | English |

Audi A4 -08

Се продава од: Astrit 14 фев. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 800 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi a4 2008 250xxx km pominati javete za poveke informaci
Нема посетени огласи
Кон почеток