Македонски | Shqip | English |

BMW 320 D

Се продава од: Engin 12 јун. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
BMW 320 D
Нема посетени огласи
Кон почеток