Македонски | Shqip | English |

BMW 730d -02

Се продава од: Nikola 13 фев. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 730
PRODAVAM BMW 730D
2002 GOD
FULL OPREMA
REGISTRIRANO DO 07. 2019I
MOZNA E ZAMENA ZA POMALO VOZILO
Нема посетени огласи
Кон почеток