Македонски | Shqip | English |

Ford Streetka

Се продава од: Aleksandra 07 фев. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Streetka
Se prodava, Ford Street Ka Cabrio, kupe,
uvoz Shvajcarija, 2003 dekemvri, 145000 km, Enterier kozha,
Racen menuvac,
ABS
Greaci na sedista,
Elektrika na vrati I prozori,
Registracija cela godina,
Top forma.
Нема посетени огласи
Кон почеток