Македонски | Shqip | English |

Lincoln Town Car

Се продава од: Flutra 08 јан. 20:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

18 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Lincoln
Модел: Town Car
Shitet 2002 limo per dasma per 9 veta Cdo send rregul Gati per dasma 240,xxx miles $18,000 euro Ose qmimi mbas marveshje Per Ma shum informata ose jeni intersuar numbri esht 070578324
Ose viber USA number 2628650913
Нема посетени огласи
Кон почеток