Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C-Class

Се продава од: Rasimiljazi 12 јун. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Mercedes
Нема посетени огласи
Кон почеток