Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz c220

Се продава од: Tishi 10 јун. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.720 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 400 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Info 070686150
Нема посетени огласи
Кон почеток