Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 300 BlueTEC 7G Tronic Avantgarde

Се продава од: Baki Вчера 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 300
Mercedes-Benz E 300 BlueTEC 7G-Tronic Avantgarde
godina 2008
km. 250 000
-REGISTRIRANA + ZELEN KARTON
-KUPENA OD SVAJCARIJA - REDOVNO -SERVISIRAN TAMU
-2 KLUCA
-AUTOMATIK 7G TRONIK
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-AVTOMATSKA KLIMA NAPRED I NAZAD
-SEDISTA SO GREENJE I LADENJE PLUS MASAZERI
-MEMORIJA NA SEDISTA
-BRISACI SO SENZORI
-TEMPOMAT
-SONCEV KROV
-NAVIGACIJA
-ALU BANDASI
-TELEFON


MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO
Нема посетени огласи
Кон почеток