Македонски | Shqip | English |

Renault Megan 1.5

Се продава од: Raim 09 фев. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Reno Megan 1.5
2008 godina
Ne e registrirano
Mozit i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток