Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9 tdci

Се продава од: Struga 17 фев. 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Vo dobra sostojba nema mana nisto, moze zamena so pomala kola so vasa doplata. Cena po dogovor. Zelen karton. Servisirana
Нема посетени огласи
Кон почеток