Македонски | Shqip | English |

SUZUKI VITARA 1.6 benzin plin

Се продава од: vebi 13 фев. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Vitara
kolata e napravena totalna restauracija promenati delovi:
1.akumulator
2.novi gumi zimski
3. nova prednica
4.volan i pomosen volan
5.amortizeri i spirali komplet
6.gurtni i diskoj novi
7. set lamela
8. kocioni cilidri i komplet enterier kozen
Нема посетени огласи
Кон почеток