Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 2.0

Се продава од: Amir 24 јун. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf 6 2.0 tdi 2009
Mundet edhe ndrrim
Нема посетени огласи
Кон почеток