Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Passat 14 фев. 22:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Shitet pasat ne gjendje te mirë regjistrim gjith vitin
Нема посетени огласи
Кон почеток