Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 2.0 TDI -05 SERVISNA

Се продава од: Touran 11 јун. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
VW TOURAN
2.0 TDI 140 KS
7 SEDISTA
2005 GODINA
230 000 KM
SERVISNA KNISKA
FULL OPREMA
SOCUVANA EXTRA
REGISTRIRAN CELA GODINA
ZELEN KARTON
CENA 4800
Нема посетени огласи
Кон почеток