Македонски | Shqip | English |

VW Touran

Се продава од: Mustafoski 16 фев. 10:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Vw touran vo top sostojba. 2004 god. 280000km palivozi.
Нема посетени огласи
Кон почеток