Македонски | Shqip | English |

VW Vento

Се продава од: Veton 31 мај 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струга
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Vento
Imat klima abs
Нема посетени огласи
Кон почеток