Македонски | Shqip | English |

Harley Davidson Electra Glide

Се продава од: Adnan 24 јун. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2014
Локација: Струга
Марка: Harley-Davidson
Модел: Electra Glide
Se Prodava HARLEY-DAVIDSON Electra Glide Ultra limited 2014 god, 1688 (cm), so pominati 35,500 km, pvr gazda uvezen od USA. Redovno servisiran vo ovlasten servis HARLEY-DAVIDSON Thesalloniki so servisna kniska, moze da se vidi vo sekoe vreme....
Нема посетени огласи
Кон почеток