Македонски | Shqip | English |

BAGER CASE 580 SUPER R -07 ///jcb 3cx

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Dekor Вчера 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Градежни машини
BAGER CASE 580 SUPER R SO TELESKOP 2007
BAGEROT E VO EKSTRA SOSTOJBA NOVA MASINA SPREMNA ZA RABOTA
PROVERKA PO VASA ZELBA
MOZE ZAMENA
ZA POVEKE INFO 070362157
Нема посетени огласи
Кон почеток