Македонски | Shqip | English |

Gradezni masini

Се продава од: Ok citi 09 фев. 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Градежни машини
Ok citi 070896158 nevzat mundet me drrim me kamion mercedes 2628
Нема посетени огласи
Кон почеток