Македонски | Shqip | English |

MINI BAGER HUTTER JAPONSKO

Оглас од претпријатие. Се продава од: Lediotrans dooel 09 фев. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Градежни машини
se prodava eden odlicen bager marka huter tezina 1.8 tona diesel motor 3 klipa kubota bagerot e so 2400 casovi nosen od swiss i ima tri korpi pllanirka i dve za kopanje begerot e pali vozi kaj nedo ima i sistem za shirenje i sobiranje gusenici za postabilno
Нема посетени огласи
Кон почеток