Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 313cdi mozhe zamena

Се продава од: rraim 14 фев. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Патнички возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 313
prodavam sprinter 313cdi mozhe zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток