Македонски | Shqip | English |

OPEL MOVANO SO FRIZIDER

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Dekor 16 фев. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Opel
Модел: Movano
OPEL MOVANO FRIZIDER
2012 god
VO ODLICNA SOSTOJBA SO STRANICNI VRATI I
SO KLIMI ZA LADENJE VO ZADNIOT DEL
Нема посетени огласи
Кон почеток