Македонски | Shqip | English |

Viljuskar

Се продава од: Mitsubishi 04 фев. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Viljuskar Mitsubishi 1995 3480 sati
Perfektna sostojba

Нема посетени огласи
Кон почеток