Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO STRUGA 50m2

Се продава од: Mexhit Coma 14 фев. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

699 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Партизанска 100 метра до плажа
Површина: 50 m2
Локација: Струга
ПРОДАВАМ Stan Stanovi СТАНОВИ во комплексот Набизи ,100 метра од плажа, 49, 50, 76 m2 За по детални информаци контактирајте го Меџит ++389 7023287 Е маил [email protected]

SHES Banes BANESA në kompleksin Nabizi, 100 metra nga plazha, 49, 50, 76, m2 Për infromata më të detalizuara kontaktoni Mexhitn ++389 7023287 E mail [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток