Македонски | Shqip | English |

Komplet kujna so aparati povolno

Се продава од: Janev Boro 23 јун. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Локација: Струмица
Опрема : Кујнски мебел и опрема
Prodavam kujna, celosno socuvana so komplet aparati (frizider gorenje, sporet gorenje, aspirator, mijalnik, masina za sadovi beko).
Dimenzija na kujnata: 5 m.

Нема посетени огласи
Кон почеток