Македонски | Shqip | English |

BMW 535d twinturbo 272 hp

Се продава од: Viktorija 23 јун. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 535
6.5 l / 100km potrosuvacka
Super brz, tehnicki odrzuvan vo avto- servis Ile, besprekorno socuvan.Novi pneumatici!
- golema navigacija
- koza sedista
- siv enterier so mahagon touch
- novi pneumatici
Cena:€ 6.500
Нема посетени огласи
Кон почеток