Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

Се продава од: Igor 23 јун. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 200 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X1
Avtomobilot e donesen od CH na realni kilometri so servisna kniska do posleden servis.....
So plateni davacki
Bez zamena!!
Нема посетени огласи
Кон почеток