Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

Се продава од: Toni Veta Вчера 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Црвена
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Донесена од Шведска 2017
Сервисни документи
174000км
Одлична состојба!
Нови летни гуми
Нови зимски гуми
Автоматска клима
ABS
ESP
Airbags 6
Board Computer
Cruise Control
Radio CD
Нема посетени огласи
Кон почеток