Македонски | Shqip | English |

VW Sharan

Се продава од: Fazli 23 јун. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.880 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 400 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Se prodava vw sharan freestyle vo odlicna sostojba so najj full oprema 2006 god...motor 2.0 103 kw 140 ps 8 vintili... kolata ima napraveno golem servis do novi gumi...oprema poseduva klima.dva zonska park zenzori napret i nazat komandi na volan tempomat bord komputer grejaci na predni sedista i na sofer sajma( esp) protiv prolizguvanje 12 ×airbag so 7 ssdiste site isti freestyle kolata e top mose proverka na majstor po vasa salba kolata e uvezena od ch pred 18 meseci cena 6400 evra tell 075 611 800
Нема посетени огласи
Кон почеток