Македонски | Shqip | English |

BMW 530d -06 automatic Mpacket zamena moze

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 17 јун. 17:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 15.950 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 350 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530

Bmw 530d
God 2005-6
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Registrirano
Dobri gumi
Servisirano
Automatik+tiptronik+m verzija
Servisirano redovno
Kollata je top
Vredi da se vidi
Auto plac cile j&n tetovo
Info 070827441
Нема посетени огласи
Кон почеток