Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.4 benzin -04

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 17 јун. 17:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 450 ЕУР   3 750 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Berlingo
seat ibiza 1.4 benzin
Sega e doneseno od svajcarija
Plateni sve do registracija
Rebrastot mu e smeneto pred 20.000 km
Full oprema
Klima
Airbag
Centrallna
Audio
Al felni
Dobri gumi
Dobar motor
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток