Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220

Се продава од: Bojan 08 јан. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Kolata e vo odlicna sostojba ima 220.000km ima 4 bandasi original mercedes sekoj zainteresiran moze da zvoni
Нема посетени огласи
Кон почеток