Македонски | Shqip | English |

Suzuki Grand Vitara

Се продава од: Dragi 09 јан. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Vitara
Se prodava dzip Suzuki Grand Vitara
-Registriran do 10.2019
-Klima
-Airbag
-Elektricni stakla na site 4 prozori
-Zatemneti zadni prozori
-Dodaten reduktor za kal,sneg
-2000 kubika
-100kw -136ks
-Novi gumi
-Radio so cd
Dragi Stoimenov 078-429-523
Cenata ne e fiksna ima mesto za dogovor so serizoni musterii
Moze zamena so moja ili vasa doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток