Македонски | Shqip | English |

Golf 7 gtd 2.0tdi

Се продава од: martin milenov 08 јан. 08:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

20 000 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se Prodava Golf 7 Gtd. Voziloto e vo odlicna sostojba. Proizveden na 2.2014 god
Na voziloto se mesteni Spoileri od oettinger.
Voziloto e na svajcarski tablici ama sega e vo makedonija
Za povike informacija ve molam na viber ili na whatsapp
Нема посетени огласи
Кон почеток