Македонски | Shqip | English |

VW Passat b6 2.0TDI

Се продава од: Robert 08 јан. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Se prodava passat vo odlicnaa sostojba...
Нема посетени огласи
Кон почеток