Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

САНРАЈС - Охрид

Агенција за недвижности

Посредување при купопродажба на недвижен имот; Прикажи повеќе
Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Hide More

Јане Сандански 37А

Охрид

Ads In Store

Сите 1-50 од 115
03 јул. 10:31

SANRAJS Stan 61m2 nas. Rasadnik kaj Bozo

44 000 ЕУР

02 јул. 08:51

SANRAJS Stan 129 m2 na ul Slavej Planina prekrasen

129 000 ЕУР

22 јун. 19:18

SANRAJS Stan 55m2 centar renoviran odlicen

38 000 ЕУР

27 апр. 13:33

SANRAJS Nov Stan 72m2 na 1 kat kaj Mini Market

61 500 ЕУР

08 јан. 16:21

SANRAJS Stan 68 m2 na ul Galicica 2 kat jug

45 000 ЕУР

07 ноем. 08:54

SANRAJS Stan 78m2 trosoben 2 kat blizu hotel Donco

49 000 ЕУР

24 септ. 12:27

SANRAJS Trosob.Stan 65m2, 2 kat ul Galicica juzen

45 000 ЕУР

22 септ. 13:55

SANRAJS Dvosoben Stan od 50 m2 na ul Galicica

35 500 ЕУР

20 септ. 00:41

SANRAJS Prekrasen stan na Partizanska 59m2 -1 kat

1 200 ЕУР

11 септ. 09:01

SANRAJS Stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

33 000 ЕУР

07 септ. 10:13

NOV OPREMEN SPRAT OD KUKA 125M2 NA PRV KAT ODLICEN

78 000 ЕУР

03 септ. 19:25

SANRAJS Garsonjera 35m2 juzna nas.H.Uzunov povolno

27 000 ЕУР

14 авг. 09:03

SANRAJS Renoviran stan vo Ohridati 44m2 na 2 kat

42 000 ЕУР

05 авг. 09:17

SANRAJS Nov Stan 51 m2 na 2 kat jug B.Izvori

48 000 ЕУР

22 апр. 17:34

SANRAJS Stan 84m2 na ul.Partizanska pogled ezero

88 000 ЕУР

06 апр. 09:56

SANRAJS Stan 47m2 nas Hristo Uzunov

32 800 ЕУР

14 мар. 16:38

SANRAJS Stan 36 m2 na 2 kat vo centar prekrasen

43 000 ЕУР

11 фев. 09:53

SANRAJS Nov Trosoben Stan 93m2 na 1 kat odlicen

74 400 ЕУР

05 ноем. 19:22

SANRAJS Stan 75 m2 trosoben juzen nas Bol kompleks

50 000 ЕУР

15 окт. 20:52

SANRAJS Stan 36m2 nas Rasadnik kaj Bozo odlicen

28 000 ЕУР

08 окт. 12:15

SANRAJS Trosoben stan 52m2 visoko prizemje istok

44 200 ЕУР

Кон почеток