Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SANRAJS - Ohrid

Агенција за недвижности

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Јане Сандански 37А

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 126
Вчера 07:26

Renoviran i namesten stan od 57m2 Sanrajs

63 000 ЕУР

25 јул. 10:58

Sanrajs trosoben stan 95m2 centar odlicen

105 000 ЕУР

15 јул. 12:29

SANRAJS SPRAT OD KUKA 93m2 NA VTOR KAT ODLICEN

80 000 ЕУР

12 мај 15:56

Stan vo Daljan od 63m2 na istok Sanrajs

650 ЕУР

19 мар. 13:00

SANRAJS Nov Stan 126 m2 na 1 kat

800 ЕУР

09 мар. 12:56

SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

68 000 ЕУР

25 фев. 10:55

SANRAJS Stan 61m2 nas. Rasadnik kaj Bozo

44 000 ЕУР

30 јан. 09:33

SANRAJS Stan 44m2 na prizemje nas.Raca odlicen

43 000 ЕУР

21 ноем. 08:51

SANRAJS Preubav stan 91m2 kaj Gimnazija renoviran

75 000 ЕУР

17 ноем. 07:43

SANRAJS Renoviran stan 71m2 na 1 kat ul.7 Noemvri

53 000 ЕУР

16 ноем. 13:45

SANRAJS Stan 77m2 ponov na prizemje namesten

950 ЕУР

14 ноем. 13:29

SANRAJS Odlicen stan na prizemje 46m2 namesten

42 000 ЕУР

09 ноем. 09:29

SANRAJS Stan 83m2 na ul Galicica renoviran odlicen

55 500 ЕУР

08 ноем. 16:11

SANRAJS Stan 52 m2 na 1 kat trosoben povolno

37 000 ЕУР

09 септ. 13:57

SANRAJS Stan vo Daljan 80m2 so dve spalni povolno

48 000 ЕУР

20 јул. 09:38

SANRAJS Stan 40m2 naselba Bolnicki Kompleks

32 000 ЕУР

19 јул. 13:26

SANRAJS Garsonjera vo Daljan 28 m2 istok

25 000 ЕУР

02 јул. 08:51

SANRAJS Stan 129 m2 na ul Slavej Planina prekrasen

129 000 ЕУР

27 апр. 13:33

SANRAJS Nov Stan 72m2 na 1 kat kaj Mini Market

61 500 ЕУР

08 јан. 16:21

SANRAJS Stan 68 m2 na ul Galicica 2 kat jug

45 000 ЕУР

07 ноем. 08:54

SANRAJS Stan 78m2 trosoben 2 kat blizu hotel Donco

49 000 ЕУР

24 септ. 12:27

SANRAJS Trosob.Stan 65m2, 2 kat ul Galicica juzen

45 000 ЕУР

22 септ. 13:55

SANRAJS Dvosoben Stan od 50 m2 na ul Galicica

35 500 ЕУР

11 септ. 09:01

SANRAJS Stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

33 000 ЕУР

07 септ. 10:13

NOV OPREMEN SPRAT OD KUKA 125M2 NA PRV KAT ODLICEN

78 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации