Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

СТЕМИ ПРЕВОЗ

Стеми превоз е лиценцирана фирма за внатрешен транспорт на стока. Покрај услугите за превоз на стока низ целата држава, располага и со соло возила за продажба.

ул. Мито Хаџивасилев 41

Радовиш

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации