Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ

Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје.
Стекнавме доверба на голем број клиенти. Нашиот љубезен тим во склад со Вашите потреби Ви нуди високо квалитетна и професионална услуга за посредување при купопродажба и закуп на недвижен имот.

Бул. Асном бр. 9

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 604

Stan od 48m2 vo naselba Aerodrom

58 500 ЕУР

Stan od 38m2 vo Aerodrom Porta

46 000 ЕУР

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice Reonski 105m

350 ЕУР /месечно

13 апр. 10:06

Stan so dve splani vo Leptokarija 63m2

70 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации