Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ

Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје. Прикажи повеќе
Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје.
Стекнавме доверба на голем број клиенти. Нашиот љубезен тим во склад со Вашите потреби Ви нуди високо квалитетна и професионална услуга за посредување при купопродажба и закуп на недвижен имот.
Hide More

Бул. Асном бр. 9

Аеродром, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 500

SE IZNAJMUVA NOV DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

NOV STAN VO KISELA VODA OD 97m2

87 000 ЕУР

SE IZNAJMUVA TROSOBEN NAMESTEN AERODROM SKOPJANKA

220 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA NOV DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

220 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN NOV STAN VO KISELA VODA PRIPOR

220 ЕУР /месечно

Prekrasna kuka vo Gorno Lisice

120 000 ЕУР

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO DZEVAHIR

350 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

280 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE

180 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA NAMESTENA GARSONJERA VO KISELA VODA

10 000 МКД /месечно

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2

250 ЕУР /месечно

Se izdava stan od 46m2 vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben namesten stan vo Kisela Voda

220 ЕУР /месечно

Trosoben renoviran stan vo Aerodrom

76 000 ЕУР

Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Novo Lisice

210 ЕУР /месечно

Nova garsonjera vo Aerodrom Tobako 2

34 000 ЕУР

ODLICEN STAN 84m2 AERODROM REONSKI

74 000 ЕУР

STAN OD 53m2 AERODROM REONSKI

53 000 ЕУР

NOV STAN NOVO LISICE POSLEDNA 5

44 500 ЕУР

Кон почеток