Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО

ДОВЕРБА,КВАЛИТЕТ.......

Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран.

Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо:
- дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо.
Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.

Каменот бб

Богданци, Гевгелиjа

Огласи во продавницата

Сите 1-10 од 10
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации