Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

TOME

AVTO PLAC " 2001 EURO SPED"

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA OD STRANSTVO.

Vladimir Nazor br.2A

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-21 од 21
14 јун. 18:48

Opel Astra J 1.7 CDTI 2012

7 500 ЕУР

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 300 ЕУР

13 апр. 23:08

NISSAN X-TRAIL 2.2 DIZEL 2007 G.4 X4

6 700 ЕУР

23 мар. 09:37

Audi A3 1.9 TDI 2007

6 300 ЕУР

14 мар. 20:43

VW GOLF 1.9 TDI 2008 GOD

5 500 ЕУР

20 фев. 22:22

VW Golf 5 1.9tdi 2004

4 800 ЕУР

11 фев. 20:16

Mercedes-Benz C 200 CDI 2011

9 300 ЕУР

09 фев. 18:03

Opel Astra 1.7 CDTI 2008

4 500 ЕУР

17 јан. 14:45

Audi A3 1.9 TDI 2005

5 500 ЕУР

09 јан. 12:55

MITSUBISHI LANCER 2.0 DIZEL 2009 G.

6 900 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации